Luzem

0 %
Ilość klientów zadowolonych z wyboru naszych produktów

Dlaczego kupując u nas wychodzi taniej?

Zasada jest prosta: Spalając dwa rodzaje węgla o rożnej kaloryczności i jakości z taką samą sprawnością pieca zawsze ten o wyższej kaloryczności zostanie procentowo zużyty o tyle mniej ile procentowo ma wyższą kaloryczność. Wybierając określone paliwo węglowe, pamiętaj o tej prostej zasadzie. Stosując ją możesz znacząco zmienić wydatki na ogrzewanie i oszczędzać wtedy, kiedy inni wydają więcej. 

Ekogroszki

Produkowane są w 100% z wyselekcjonowanego polskiego węgla oraz poddawane wieloetapowej obróbce, na którą składa się między innymi przesiewanie i sortowanie. Dzięki temu nasz ekogroszek ma idealny stopień granulacji i pozbawiony jest zanieczyszczeń oraz miału. Pakowany w stanie suchym i przechowywany w odpowiednich warunkach. Nasze ekogroszki to najlepsze paliwo kwalifikowane do kotłów z palnikiem retortowym – dostępne na rynku.

Węgiel Orzech

Dostarczany bezpośrednio z kopalnii, węgiel kamienny orzech jest również poddawany wieloetapowemu procesowi obróbki. Dzięki temu oddajemy w Państwa ręce czysty, odsiany, pozbawiony miału opał, który idealnie sprawdzi się w kotłach CO i tradycyjnych piecach domowych.

Miał Węglowy

Nasz asortyment posiada również eko miał węglowy z kruszonego węgla powstałego przy produkcji ekogroszku. To najwyższej jakości, grubszy miał. Pozbawiony zanieczyszczeń. Idealny do kotłów z podajnikiem tłokowym oraz do kotłów zasypowych.

Niektóre z miejscowości jakie obsługuje nasz Skład Opału własnym transportem: 

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat transportu oraz cen? Zadzwoń do nas a uzyskasz rztelne informacje. Kontakt:  
504 867 955