O nas

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność przywitać Państwa na stronie mojej firmy DOMITRANS.
Mija już 3 rok naszej działalności odkąd mamy przyjemność prowadzić usługi w zakresie dostaw węgla i opału do gospodarstw domowych i firm na terenie całego kraju. Dzięki Państwa współpracą z nami, oraz fakt, że dostarczaliście nam swoje cenne uwagi i komentarze (zarówno pozytywne, jak i negatywne) pozwoliło nam zmieniać się, rozwijać i doskonalić… W ciągu tego roku, zrozumieliśmy, że to co gwarantuje firmie handlowej sukces na rynku, to przede wszystkim zadowolenie Klienta i profesjonalizm naszych pracowników, to właśnie w tym kierunku zmierzają wszystkie nasze działania. Dlatego mamy nadzieję, że już daliśmy się Wam poznać w tym okresie naszej działalności, jako firma rzetelna, uczciwa i wychodząca naprzeciw Państwa potrzebom. Nasza szeroka oferta daje naszym Klientom wybór pomiędzy niską ceną a najwyższą jakością dostarczanego opału. Państwo decydujecie co zmawiacie i dokładnie to, co zamówiliście, w wybranym przez Was terminie otrzymujecie. Gwarantujemy zawsze promocyjne ceny, szybką realizację zamówień, oraz pełną dokumentację (dokument dostawy z wagą towaru i paragon lub fakturę VAT). Jesteśmy do Waszej dyspozycji 6 dni w tygodniu, realizując zamówienia od poniedziałku do piątku od godziny 6 do godziny 17:00, a w soboty do godz. 16.00. Oferujemy szeroką gamę węgla luzem oraz workowanego PGG S.A, Tauron Wydobycie S.A. i Węglokoks S.A. z dostawą gratis do Państwa domów i firm 50km od Katowic od 1t.

Drogi Kliencie pamiętaj, że w naszej firmie masz pełne prawo do reklamacji zakupionego węgla i udzielania wszelkich uwag dotyczących jakości wykonanej usługi przez kierowce, jakości i ilości węgla dostarczanego przez nasza firmę do Państwa domów i firm.

Zapraszam na codzienne promocje na naszej stronie www.pewnywegiel.pl. Najniższe ceny od marca 2018 do sierpnia 2018. Licząc na dalszą, równie owocną współpracę z Państwem, zapraszam do składania zamówień.

DOMITRANS.