Zapobiegliwi kupują wiosną

Zapobiegliwi kupują wiosną

Można powiedzieć że sezon grzewczy już za nami – uffff, dlatego dla wielu z nas pomysł, by już teraz zacząć zaopatrywać się w opał na kolejny okres zimowy wydaje się nieco „szalony”. Nic bardziej mylnego, kupowanie węgla kamiennego na wiosnę jest nie tylko sensowne, ale też wysoce opłacalne. Przy tym warto też pomyśleć nie tylko o cenie, ale też o jakości paliwa Wiosną opał można kupić taniej – najczęściej w tym okresie dostawcy dokonują posezonowych obniżek cen na zgromadzone wcześniej zapasy. Kupując węgiel właśnie w tym okresie możemy zaoszczędzić nawet kilkanaście procent. Poza tym węgiel wysuszony przez wiosenne słońce jest po prostu lżejszy: wyższa temperatura powietrza obniża wilgotność węgla z kilkunastu do kilku procent. Klient w tej samej cenie dostaje po prostu więcej opału, a gdyby nawet na parę dni powróciła zima suchym węglem szybciej można nagrzać piec, a sam proces rozpalania będzie zdecydowanie łatwiejszy.
Jak pokazuje praktyka zazwyczaj wiosną kupujących jest niewielu, więc można przebierać w ofertach i wybrać węgiel wysokiej jakości w bardzo korzystnej cenie. Odkładanie zakup
ów do późnego lata czy wczesnej jesieni spowoduje że będziemy kupować węgiel LUB EKOGROSZEK w znacznie wyższych cenach, a wybór może być mocno ograniczony.
Drogi Kliencie, podsumowując pamiętaj że kupując węgiel w tym okresie możesz zyskać znacznie więcej, odetchniesz bo zapas opału będzie już czekać na mroźne dni i uda Ci się zaoszczędzić np. na wymarzone wakacje lub remont domu.